Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Ochrana osobních údajů (GDPR)
Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

 

1. Totožnost a kontaktní údaje správce

 

1.1. Správcem vašich osobních údajů je FO Jiří Bohuněk, se sídlem Dvořeckého 25/10, Třebíč, 674 01, IČ: 47445882, je zapsán v ŽR u MěÚ Třebíč odbor obecní ŽÚ

 

1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující:

adresa pro doručování: JIŘÍ BOHUNĚK (AVEMAX), BRNĚNSKÁ 148/69, 67401 TŘEBÍČ

adresa elektronické pošty: avemax@atlas.cz,

telefon:+420604342165

 

1.3. Správce jmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, kterým je JIŘÍ BOHUNĚK a jehož kontaktní údaje jsou následující:

adresa pro doručování JIŘÍ BOHUNĚK (AVEMAX), BRNĚNSKÁ 148/69, 67401 TŘEBÍČ

adresa elektronické pošty: avemax@atlas.cz,

telefon: +420604342165

 

2. Zákonný důvod zpracování osobních údajů

 

2.1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 

3. Účel zpracování osobních údajů

 

3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je plnění smlouvy mezi Vámi a správcem či provedení opatření správcem před uzavřením takové smlouvy.

3.2. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči vaší osobě.

3.3. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 

4. Doba uložení osobních údajů

 

4.1. Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání účinků práv a povinností ze smlouvy, a dále po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů, nejdéle však po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.

4.2. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje v případě zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem uloženy, je10 let, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů.

 

5. Další příjemci osobních údajů

 

Dalšími příjemci Vašich osobních údajů v případě plnění smlouvy budou zasílatelské společnosti a jiné osoby podílející se na dodání zboží či realizaci plateb na základě kupní smlouvy.

 

Dalšími příjemci vašich osobních údajů budou:

 

PPL CZ s.r.o., K Borovému 99, Říčany, 251 01, IČ: 251 94 798 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 105858, jako přepravní společnost

 

Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4, Praha 1, 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 7565, jako přepravní společnost

 

Geis CZ s.r.o., U Prioru 884/4, Praha 6, 161 00, IČ: 44567359, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14475, jako přepravní společnost

 

Direct Parcel Distribution CZ s.r.o., Říčany u Prahy - Modletice 135, PSČ 25101, vedená u Městského soudu v Praze,oddíl C, vložka 52346

 

Jiří Bohuněk, provozovatel maloobchodní prodejny AVEMAX

 

5.2. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující marketingové služby pro správce:

...

 

 

6. Práva subjektu údajů

 

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů (plnění smlouvy).

 

6.2. V případě zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat zasláním žádosti na e-mailovou adresu: avemax@atlas.cz

 

6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad na ochranu osobních údajů.

 

6.4. Uzavření a plnění smlouvy

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či jí ze strany správce splnit.

 

6.5. Zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

Máte právo kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovány.

 

                         

                          Luxusní domácí spotřebiče.

KONTAKT


 

AVEMAX

BRNĚNSKÁ 148/69

674 01 TŘEBÍČ

tel.: +420 604 342 165

email: avemax@atlas.cz